Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Вийшла попередня версія Windows 10 з новими функціями Creators Update

Передплатникам інсайдерської програми Microsoft стала доступна нова прев’ю-версія Windows 10 під номером 15002. Це перший прев’ю-білд операційної системи, що вийшов в цьому році, і в ньому можна виявити безліч нововведень. Одне з них — панель попереднього перегляду вкладок в браузері Edge, що дозволяє швидко переглядати відкриті вкладки без необхідності залишати сторінку. Компанія також додала можливість зберігати і відновлювати набори вкладок — функція стане в нагоді в тому випадку, якщо користувач, наприклад, закрив усі вкладки або перезавантажив комп’ютер.

Операційна система Windows 10 Creators Update

У Windows 10 була додана функція створення більш приємної для очей колірної гами, яка зменшує навантаження на зорові органи. Операційна система автоматично зменшує кількість блакитного кольору вночі, використовуючи актуальні для місцевості дані про схід і захід сонця. Крім цього, розробники спростили деякі налаштування екрану, завдяки чому стало легше змінити роздільну здатність, а також покращили налаштування масштабування шрифтів. Настільні додатки тепер можуть перезаписувати ці налаштування і, таким чином, найбільш коректно відображати контент при високій роздільній здатності.

Операційна система Windows 10 Creators Update

В останньому білді Microsoft почала блокувати ненадійний Flash-контент в браузері Edge за замовчуванням. Правда, при бажанні на такий контент все ще можна клацнути і переглянути його. Браузер компанії також отримає підтримку платежів через Microsoft Wallet — програма буде використовувати дані користувача, які зберігаються в його акаунті Microsoft.

У інтерфейс Windows 10 поки не було внесено жодних значних змін. Можна відзначити лише появу можливості об’єднувати плитки в папки в меню «Пуск» і спрощення процесу шеринга додатків. Крім цього, в операційній системі з’явилася можливість робити скріншот окремої частини екрану.

Операційна система Windows 10 Creators Update

Це лише найбільш значущі нововведення останньої версії ОС — повний їх список можна знайти в блозі Windows. Оновлення Creators Update має стати доступним для всіх користувачів у квітні. Також в цьому році має вийти і ще одне велике оновлення для Windows 10.

Комп’ютерна фірма Енрон радить вам придбати та встановити Windows 10 якомога швидше, адже це питання зручності, доступу до сучасних можливостей та підвищення безпеки ваших персональних даних. Також ви можете придбати пристрої із встановленою Windows 10купити ноутбук, планшет або пристрій 2-в-1 у Вінниці.