Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Впроваджується бездротовий стандарт Wi-Fi 802.11ah «HaLow»

Wi-Fi 802.11ah

У сучасному світі, де є велика кількість мобільних гаджетів та інших присторіїв, які здатні працювати із використанням бездротових стандартів зв’язку, без такої речі, як Wi-Fi, обійтися дуже важко. Компанії, які займаються розробкою та тестуванням нового обладнання і програм для забезпечення належної роботи Wi-Fi, намагаються удосконалити технології для бездротової передачі інформації. На початку цього року було представлено новий стандарт Wi-Fi — 802.11ah.

Пристрої з підтримкою стандарту Wi-Fi 802.11ah зможуть працювати в частотному діапазоні 900 МГц, котрий не вимагає ліцензування. Новий стандарт дозволити подвоїти радіус бездротового зв’язку в порівнянні з стандартом 2,4 ГГц, який використовується сьогодні. При цьом він зможе забезпечити краще проникнення сигналу крізь стіни, а також вимагатиме менше енергії для роботи.

Стандарт Wi-Fi 802.11ah буде затребуваним у підключенні домашніх пристроїв, які страждали від обмежень існуючіх бездротових стандартів Wi-Fi (високе споживання енергії, малий радіус дії). Але цим його застосування не обмежиться. Розробники запевняють, что новий стандарт дозволить задіяти різні енергоефективні сценарії використання нового стандарту в будинках, автомобілях, сфері промисловості, торгівлі, сільського господарства та міського управління.

Wi-Fi 802.11ah

Нова версія Wi-Fi також може стати в нагоді для з’єднання невеликих, малопотужних гаджетів, таких як смарт-годинник, фітнес-браслети з іншими корисними аксесуарами і предметами одягу, для забезпечення зв’язку з якими зараз використовується Bluetooth. Wi-Fi Alliance запевняє, що вона є розширеною і покращеною версією існуючого протоколу.

WiFi Alliance заявляє, что HaLow буде широко використовувати існуючі Wi-Fi протоколи, что забезпечить звичний рівень безпеки та сумісності. Також наголошується, что багато нової техніки, наприклад, роутери, такоже працюватимуть в існуючіх частотних діапазонах 2,4 й 5 ГГц.

Крім більшої дальності, Wi-Fi HaLow забезпечує більш надійне з’єднання в умовах, коли радіохвилям доводиться проникати через перешкоди. У той же час, Wi-Fi HaLow успадкує сильні сторони Wi-Fi, включаючи широку сумісність обладнання, надійний захист даних і простоту установки.

Wi-Fi 802.11ah

Але, як і у випадку з будь-яким новим протоколом або системою, впровадження Wi-Fi HaLow припускає додаткові виклики у сфері безпеки. Одна з головних проблем в цьому контексті — забезпечити надійний захист всіх версій протоколу. Виробники пристроїв звикли вирішувати питання по мірі їх надходження, адже найчастіше виникають раніше невідомі вразливі місця, для усунення яких потрібні сотні і тисячі годин роботи консультантів з безпеки. На думку експертів, Wi-Fi HaLow не буде винятком.

Ви звикли або давно хотіли користуватися безпровідними технологіями, наприклад, Wi-Fi? Комп’ютерна компанія Енрон здатна Вам допомогти у ряді пов’язаних із цим питань, використовуючи вже існуючі роутери та поширені стандарти бездротового зв’язку, наприклад, IEEE 802.11ас. У нашому магазині в Вінниці Ви можете купити Wi-Fi роутер і, встановивши, підключити до нього необхідні пристрої у своєму домі.