Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Windows 10 може стати абсолютно безкоштовною для всіх користувачів

Компанія Microsoft робить все можливе для того, щоб зробити свою фірмову операційну систему Windows 10 максимально популярною серед комп’ютерів, ноутбуків і планшетів. Для цього в неї постійно додають нові можливості, а старі покращують. Уже в найближчі кілька тижнів відбудеться реліз четвертого за рахунком великого оновлення Redstone 4, яке принесе разом з собою підтримку режиму S Mode.

Спочатку компанія Microsoft планувала випустити окремі версії операційної системи Windows 10 з приставкою S Mode, проте в кінцевому підсумку вона відмовилася від цієї затії. Опитування, проведені співробітниками американської корпорації, показали, що користувачі легко плутаються в збірках і не знають, яка підходить під їх завдання краще, повідомив віце-президент Microsoft Джо Бельфіоре.

Саме тому, за словами цього високопоставленого співробітника, підтримка S Mode з’явиться на всіх комп’ютерах, які будуть оновлені до Windows 10 Redstone 4. Головною особливістю цієї функції є неможливість запуску на комп’ютері звичайних програм та ігор, тому як все доступне для використання ПЗ обмежується лише тим, яке було завантажено з магазину Microsoft Store. Це дозволяє значно збільшити швидкість роботи електронного пристрою, навіть якщо воно оснащено слабким процесором.

Операційна система Windows 10 з режимом S Mode стане відмінним рішенням для шкіл і підприємств, в яких потрібно електронний пристрій для виконання нескладних завдань, але з гарантованою продуктивністю і відсутністю проблем з безпекою. Якщо прямо «з коробки» на якийсь новий комп’ютер або ноутбук буде встановлена ​​«урізана» версія ОС, то користувач зможе безкоштовно оновити її до повної, зберігши свою ліцензію.

Щоб зробити фірмову ОС ще більш популярною, зараз керівництво Microsoft розглядає ідею про безкоштовне розповсюдження Windows 10 S Mode. Якщо таку ініціативу підтримає більшість, то незабаром одна з найбільш передових у світі операційних систем стане абсолютно безкоштовною для всіх користувачів, проте якщо вони захочуть запускати на ній якісь програми та ігри, завантажені з мережі Інтернет, їм доведеться оновитися до повної версії «вінди», заплативши за це якусь суму грошей.