Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Xiaomi Mi 5s Plus — смартфон з технологією Qualcomm Clear Sight

Xiaomi поділилася деякою інформацією про те, як остання однокристальна система Qualcomm Snapdragon 821 допомогла створити смартфон Xiaomi Mi 5s Plus. Крім розповіді про високу продуктивність CPU і GPU, енергоефективність та розширені можливості стільникового модему, компанія повідомила, що для роботи подвійний камери була застосована платформа Qualcomm Clear Sight, представлена зовсім недавно — у вересні.

Смартфон Xiaomi Mi 5s Plus

Виявляється, Xiaomi Mi 5s Plus — перший доступний на ринку смартфон, який використовує платформу Qualcomm, створену для спрощення впровадження виробниками концепції подвійної камери. Clear Sight дозволяє робити більш якісні фотографії з поліпшеною деталізацією, динамічним діапазоном і зменшеною кількістю шумів.

Концепція передбачає використання двох фотокамер — звичайної кольорової і монохромної — і суміщення отриманих даних в остаточне зображення за допомогою сигнального процесора Qualcomm Spectra. Чорно-білий фотосенсор завдяки відсутності світлофільтрів поглинає в три рази більше більше світла, в результаті чого кінцеве зображення виходить більш деталізованим і менш зашумленим. У свою чергу, звичайний сенсор служить для отримання інформації про колір.

Смартфон Xiaomi Mi 5s Plus

У Xiaomi Mi 5s Plus використовуються повністю ідентичні сенсори, просто на одному з них вилучений шар світлофільтрів. За словами Xiaomi, чорно-білі фотографії також відрізняються більш високою різкістю і контрастністю за рахунок відсутності необхідності інтерполяції пікселів з шаблону Байєра (двовимірного масиву кольорових фільтрів). Кінцева поєднана фотографія отримує переваги обох камер.

Модуль Clear Sight повністю інтегрований: він включає дві 13-Мп камери Sony і додаткові обчислювальні можливості сигнального процесора Qualcomm Spectra для ефективного шумозаглушення і миттєвого суміщення фотографій.

Смартфон Xiaomi Mi 5s Plus

Компанію Xiaomi називають «китайським Apple», а її техніка відрізняється особливою якістю. Для того, щоб купити смартфон або фаблет Xiaomi у Вінниці, зверніться до нашого магазину комп’ютерної техніки Енрон або ж придбайте їх у інтернет-магазині Сконто в розділі Портативна техніка.