Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Xigmatek випустила просторий корпус Frontliner

Тайванський виробник комплектуючих ПК Xigmatek відомий своїми корпусами, системами охолодження, блоками живлення, аксесуарами, які в основному адресовані економним покупцям, охочим придбати незвичайні пристрої за скромними цінами. Відтінок «бюджетності» має і новий Mid-Tower корпус компанії під назвою Xigmatek Frontliner. Конструкція складається з двох автономних відсіків і дозволяє при необхідності зібрати усередині потужну ігрову систему або робочу станцію з ефективним (великогабаритним) повітряним або рідинним охолодженням компонентів.

Бюджетний корпус для ПК Xigmatek Frontliner

Корпус Frontliner «за замовчуванням» повністю чорний, хоча поряд з ним буде пропонуватися і аналогічна модель Frontliner W з пластмасовими деталями білого кольору — верхньою кришкою і парою U-подібних опор. Обидві варіації новинки примітні напівпрозорою бічною панеллю з акрилу і сітчастою передньою стінкою, крізь яку будуть добре видні вентилятори з LED-підсвіткою.

Габарити нового корпусу складають 438 мм в довжину, 205 мм в ширину і 502 мм у висоту. Маса виробником традиційно не вказана, хоча, з огляду на товщину металевих стінок в 0,8 мм, вона навряд чи засмутить більшість потенційних покупців. При виготовленні продукту використовується холоднокатана сталь з гальванічним покриттям.

Бюджетний корпус для ПК Xigmatek Frontliner

Конструкція дозволяє розмістити материнську плату форм-фактора ATX, microATX або Mini-ITX, процесорний кулер висотою до 170 мм, сім карт розширення PCI / PCI-E довжиною до 360 мм, ATX-сумісний блок живлення, по два 2,5-, 3, 5- і 5,25-дюймових пристроїв зберігання і запису даних. Посадочні місця для джерела живлення ATX, жорстких дисків і SSD внизу корпусу накриті перфорованим металевим кожухом.

Серед іншого, корпус Xigmatek Frontliner допускає розміщення трьох радіаторів СРО типорозміру 120 і 240 мм або п’яти вентиляторів з 120-міліметровою крильчаткою. Три 120-мм пропелери з синім підсвічуванням включені в стандартний комплект поставки. Два з них закріплені за сіткою на лицьовій панелі, а ще один — на задній стінці. Панель вводу-виводу, судячи з усього, знаходиться нагорі. Її утворюють одиничні роз’єми USB 3.0, USB 2.0, гнізда для навушників і мікрофону.

Бюджетний корпус для ПК Xigmatek Frontliner

Даних про ціну корпусу Frontliner і його чорно-білої версії (Frontliner W) поки не надходило. Нагадаємо, що недавно тайванська компанія представила процесорні СРО Scylla, які без проблем помістяться всередині нової моделі корпусу.

Бажаєте придбати один з корпусів відомого виробника у своєму місті, стильний корпус для ПК Thermaltake, а може нестандартний корпус для кастомізації на замовлення? Звертайтесь до нашого магазину техніки Енрон у Вінниці або придбайте будь-яку модель корпуса для ПК з доступних у інтернет-магазині Сконто.