Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Як розібратися в лінійках смартфонів Xiaomi

Виробники смартфонів плодять лінійки і моделі у великих кількостях і часом вже складно в них розібратися. З A-брендів це особливо стосується Samsung, у якій вже були лінійки Core, Grand, Star, On, J і так далі. З популярних китайських виробників подібною плутаниною страждає Meizu. До цих майстрів придумувати нові назви ми повернемося пізніше, а поки спробуємо розібратися з не менш популярним китайським виробником Xiaomi, який починав свою діяльність з оболонки MIUI для Android в 2010 році (зараз вона вже дісталася до своєї восьмої версії).

Купити смартфон Xiaomi у Вінниці

Перший смартфон був випущений в 2011 році. Зараз у виробника великий асортимент продукції, починаючи зі смартфонів і планшетів і закінчуючи одягом. Але зупинимося ми на основній сфері діяльності — смартфонах. Можна виділити дві основні лінійки смартфонів: Mi і Redmi з деякими відгалуженнями, чим ми зараз і займемося.

Лінійка Mi

З лінійки Mi все починалося. Першим у Xiaomi був смартфон Mi-One і кілька його варіантів. Лінійка благополучно випускається донині і є у виробника флагманською. Зазвичай використовуються топові процесори Qualcomm Snapdragon. Сьогодні лінійку можна умовно розділити на три частини:

Mi

Флагманські смартфони з топовими характеристиками і порівняно невеликими екранами: попередній флагман Xiaomi Mi4 був оснащений 5-дюймовим екраном, нинішній Mi5 — 5.15-дюймовим. Між виходом моделей пройшла пристойна кількість часу і компанія встигла випустити ряд різних варіантів попереднього флагмана Mi4: Mi4i, Mi4c, Mi4S і версію Mi4 з операційною системою Windows Mobile.

Купити смартфон Xiaomi у Вінниці

Mi Note

З метою розширення асортименту (і збільшення аудиторії, само собою) в січні 2015 року було анонсовано Mi Note і Mi Note Pro, які стали першими смартфонами компанії з великими екранами. Обидва смартфони отримали 5.7-дюймові екрани. Фактично, Xiaomi Mi Note був збільшеною версією флагмана Mi4 з процесором Qualcomm Snapdragon 801, а Xiaomi Mi Note Pro був дійсно флагманом з 810-м драконом і QHD-дисплеєм. Через загальну проблему з багатостраждальним Snapdragon 810 смартфон істотно затримався. Компанія планує продовжувати лінійку і незабаром очікується анонс Xiaomi Mi Note 2, який отримає флагманські характеристики і великий екран.

Купити смартфон Xiaomi у Вінниці

Mi Max

Є аудиторія користувачів, хто любить смартфони ще більші, які вже наближаються до планшетів за розміром екрану. Xiaomi вирішила врахувати побажання і даної категорії і в цьому році випустила величезний Xiaomi Mi Max з 6.44-дюймовим екраном. Смартфон має не флагманські, але досить цікаві характеристики. Чи отримає смартфон продовження і виллється в ще одну гілку MI говорити поки рано, але це цілком можливо.

Купити смартфон Xiaomi у Вінниці

Лінійка Redmi

Слідом за смартфонами Mi-One і Mi-Two і їх варіаціями Xiaomi націлилася на доступніші смартфони і представила влітку 2013 року Xiaomi Redmi (він же Hongmi і Red Rice). Основною відмінністю від попередніх моделей стало використання процесорів MediaTek замість Qualcomm і нижчий цінник. Забігаючи вперед, варто сказати, що в нинішніх моделях Redmi використовуються як MediaTek, так і Qualcomm, але лінійка як і раніше позиціонується як більш доступна. Її умовно можна розділити на дві частини.

Redmi

Смартфони Redmi — умовно компактні (за нинішніми мірками) моделі з екранами 4.7-5 дюймів. Спочатку всі смартфони лінійки робилися із пластику, проте актуальні зараз Redmi 3 (з усіма варіантами) вже зроблені з металу і отримали сканери відбитків пальців.

Купити смартфон Xiaomi у Вінниці

Redmi Note

Як нескладно здогадатися з назви, це — ті ж доступні смартфони, але з великими екранами. Перша модель була випущена в 2014 році і була оснащена 5.5-дюймовим екраном 1280х720, процесором Mediatek MT6592 і була укладена в корпус з полікарбонату. Актуальна зараз Redmi Note 3 стала першою моделлю Xiaomi з металевим корпусом і сканером відбитків пальців.

Зараз випускаються різні варіанти смартфона з Mediatek MT6795 Helio X10 і Qualcomm Snapdragon 650, 2 і 3 ГБ оперативної пам’яті, 16 і 32 ГБ вбудованої. Формально вони призначені для різних ринків, хоча у нас продаються будь-які варіації.

Купити смартфон Xiaomi у Вінниці

MiPad

Лінійка планшетів у Xiaomi значно простіша: вона складається всього з двох моделей. Перший MiPad був представлений в 2014 році. Він отримав 7.9-дюймовий екран роздільною здатністю 2048х1536 з співвідношенням сторін 4:3, чотирьохядерний процесор Nvidia Tegra K1 і пластиковий корпус з купою різних варіантів кольорів. MiPad 2 був представлений в кінці минулого року. Формат залишився колишнім, але корпус став металевим, а замість Nvidia всередині встановлений процесор Intel Atom X5-Z8500, випускається як з Android, так і Windows 10.

Купити смартфон Xiaomi у Вінниці

Висновок

Продукція Xiaomi набирає шаленої популярності у всьому світі, при чому якість залишається на висоті. Купити смартфони та планшети усіх згаданих вище лінійок та моделей у Вінниці ви зможете у магазині комп’ютерної техніки Енрон або на сайті інтернет-магазину Сконто у відповідному розділі.