Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Який SSD-накопичувач краще вибрати

Купити SSD-накопичувач

Багато перед ким стоїть питання як прискорити завантаження ПК, програм, який накопичувач для цього найкраще підійде, адже не все залежить лиш від процесора. З кожним днем технології йдуть все далі, провідні виробники носіїв інформації випускають все нові моделі накопичувачів. От недавно компанія Samsung випустила SSD 850 Pro і 850 EVO об’ємом аж 2 Тб.

Проте нові моделі техніки та комплектуючі завжди коштують дорого, вказані вище — $999 і $799 відповідно. Тому сьогодні ми розповімо вам про кілька твердотільних накопичувачів, вибір яких буде оптимальним рішенням для вашого ПК.

Перш за все, люди у техніці цінують доступність і не бажають переплачувати за невелику різницю у якості. Ми виділили 2 моделі SSD-накопичувачів за номінаціями «доступність» та «продуктивність».

За підрахунками незалежних експертів, а також працівників нашої комп’ютерної фірми, найбільш доступним (дешевим), але у той же час, якісним і об’ємним твердотільним накопичувачем став SSD Samsung 850 EVO, об’ємом 256 Гб. Його ціна складає $87, а орієнтовна ціна у гривнях складає близько 2100 грн.

Завдяки низькій ціні в поєднанні з високим рівнем витривалості флеш-пам’яті 3D V-NAND (3-біта на клітинку), виникає дуже привабливе рішення. Режим RAPID значно підвищує швидкість довільного запису, а TurboWrite надає користувачеві великий кеш, приймає дані перед їх скиданням у флеш-пам’ять. Позначена трирічна гарантія характерна і для інших високошвидкісних SSD.

Купити SSD-накопичувач

У категорії накопичувачів із найкращою продуктивністю на першому місці опинився SanDisk Extreme PRO. Ціна його дещо вища, аніж у Samsung 850 EVO і складає $118 (3000 грн). Найбільш швидкий відгук серед SSD на 256 Гбайт має Extreme Pro 240GB від SanDisk. Ми підозрюємо, що для оптимізації роботи контролера Marvell компанія використовує своє програмне ноу-хау, створене в результаті придбання SMART Storage.

Рівень стабільності продуктивності більше нагадує промислові SAS SSD від SMART Optimus, а не накопичувачі для настільних систем. Вбудований кеш SLC Ncache 2.0 — це одне з найкращих рішень, які ми бачили, хоча Samsung 850 Pro недалекий від нього. Extreme PRO має підвищений рівень витривалості, а гарантійний термін збільшений до десяти років. Крім того, Extreme PRO 240GB відрізняється найнижчими затримками і низьким енергоспоживанням в своєму класі.

Якщо у ваших планах стояла модернізація або купівля нового ПК, ви можете скористатися цією інформацією. Купити ці або інші накопичувачі SSD можна в інтернет-магазині Sconto в категорії «Компьютерная техника / SSD-накопители».