Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Зайві чутки можуть нашкодити новому iPhone 7

Довгий час Apple вдавалося тримати в таємниці свої розробки. За рівнем секретності у компанії просто не було конкурентів. Але з шаленою популярністю iPhone і iPad зберігати секрети стало все складніше, і кожен новий реліз несе в собі все менше сюрпризів для публіки.

В Apple очікують, що iPhone 7 стане найуспішнішим смартфоном компанії. Майже напевно новий апарат буде кращим у своєму класі як мінімум до 2017 року — до виходу нових моделей iPhone. Однак останні чутки про новинку можуть надати Apple ведмежу послугу.

Як розповів відомий блогер Джон Грубер, в наступному році компанія планує повністю переосмислити лінійку телефонів. У наступному році відзначається 10-річний ювілей iPhone, тому компанія задумала щось грандіозне.

Концепт смартфона iPhone 7

Яку назву отримає iPhone? Можливо, iPhone 8 або iPhone X. На цей рахунок інформації немає, проте Грубер робить впевнений прогноз про технічні характеристики гаджета. Зокрема, iPhone отримає повністю скляний корпус, а дисплей смартфона буде займати всю передню панель. Вперше в лінійці iPhone екран перейде на OLED-технологію.

Примітно, що чутки про підготовлюваний iPhone в цьому році з’явилися раніше, ніж звичайно. При цьому інформація розійшлася настільки широко, що навіть недосвідчені користувачі знають: iPhone 7 отримає мінімальні зміни, а кардинальні поліпшення реалізують в iPhone 2017 року. Тут вже гріх не задуматися про те, щоб пропустити iPhone 7 і дочекатися наступної моделі.

Втім, деякі аналітики вважають, що чутки про iPhone 2017 роки не вплинуть на продажі смартфонів Apple. «Не дивлячись на чутки про радикальні зміни в iPhone 2017 року, ми дотримуємося думки, що це не погіршить продажу iPhone 7 в 2016 році. Наш прогноз заснований на аналізі даних власників смартфонів з дворічними контрактами, термін яких добігає кінця», — говорить аналітик Wells Fargo Мейнард Ам.

Концепт смартфона iPhone 7

Проте раніше ми ніколи не чули про прийдешні iPhone так рано. Що ж станеться, якщо свої прогнози та припущення опублікують неспеціалізовані тематичні блоги, а великі інформаційні ресурси? Майже напевно, це стане приводом для багатьох споживачів задуматися про те, щоб пропустити iPhone 7.

Думка про iPhone 7 і 7 Plus ще може помінятися в міру наближення дати виходу пристроїв. Але якщо iPhone 7 дійсно буде позбавлений вбивчих новинок, а дизайн здебільшого не зміниться, то чутки про iPhone 8 стануть серйозною проблемою для відділу продажів Apple.

А ви як вважаєте, як багато людей вирішать відкласти покупку iPhone? Ви б купили iPhone 7, знаючи про розробку «безрамкового» iPhone 8?

Нагадаємо, що найновішою та найбільш потужною моделлю смартфонів від Apple на сьогодні є iPhone 6s, який набирає у бенчмарку AnTuTu приблизно 100000 балів. Придбати iPhone 6s та інші моделі айфонів у Вінниці можна в магазині техніки Енрон та купити iPhone онлайн у інтернет-магазині Сконто.