Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

ЗМІ назвали дату презентації нового iPhone

Купити iPhone у Вінниці

Мабуть більшість із нас якщо і не бажає купити iPhone, то хоча б поспостерігати за його виходом захоче. На презентації 15 березня компанія Apple може представити нові моделі iPhone і iPad, які, за даними західних ЗМІ, надійдуть у продаж вже 18 березня. Так-так, Ви зможете купити нові моделі гаджетів у комп’ютерному магазині Енрон.

Про передбачувану дату презентації та початок продажів нових гаджетів Apple повідомило видання «9to5mac» з посиланням на власні джерела і застереженням, що «плани ще можуть змінитися». Йдеться про смартфон iPhone 5SE і планшетний ПК iPad Air 3.

Очевидно, що серед шанувальників Apple є категорія користувачів, які як і раніше вважають, що 4 дюйми — ідеальна діагональ екрану смартфона. Вони принципово не оновлюються до останніх моделей iPhone, але при цьому бажають отримати доступ до сучасних технологій, якими оснащуються iPhone 6s і iPhone 6s Plus. Схоже, Apple вирішила зробити таким користувачам відмінний подарунок, і якщо вірити останнім витокам, чекати залишається трохи більше місяця.

Купити iPhone у Вінниці

Смартфон 5SE, за даними видання, зовні буде ідентичний моделі 5s 2013 року, з чотиридюймовим дисплеєм, новітніми процесорами Apple A9 і M9, NFC чіпом для використання «яблучної» платіжної системи і технологією Live Photos. На ринок смартфон буде випущений в тій же кольоровій гамі, що й iPhone 6s: золото, рожеве золото, срібло і космічний сірий.

Що стосується iPad Air 3, він буде оснащений «розумним роз’ємом» Smart Connector і підтримуватиме різні аксесуари Apple, включаючи клавіатуру Smart Keyboard і олівець Apple Pencil. Також планшетний комп’ютер отримає оновлену камеру, що дозволить робити більш яскраві та насичені за кольором знімки.

Передбачається, що ці гаджети, а також нові модифікації свого годинника, Apple представить 15 березня, а ще через три дні вони надійдуть у продаж. «Попереднього замовлення на них, швидше за все, не буде», — додають журналісти.