Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

ZTE представить ігровий смартфон з вентиляторним охолодженням

Китайці не планують поступатися в гонці смартфонів, а тому вже зараз опрацьовують девайси для нової ніші на ринку мобільних пристроїв — ігрові гаджети, які працюють на базі Android.

Компанія Razer вже зараз продає геймерскі смартфони, а компанія Xiaomi заходить в гру зі своїм потужним Black Shark. Тепер же в справу вступає ще одна компанія, що має на китайському ринку серйозну роль — ZTE. Користувачів очікує смартфон під назвою Nubia, який орієнтований саме на геймерське співтовариство.

Розробники зізнаються в тому, що шанувальників ігор очікує досить незвичайний пристрій, який буде відрізнятися від гаджетів Xiaomi і Razer. Вся справа в тому, що девайс отримає інноваційне охолодження за допомогою вентиляторів-кулерів, які дозволять уникнути перегрівів пристрої під час гри.

Апарат з вентиляторами фірма ZTE вперше показувала ще в ході MWС 2018. Дані кулери дозволять налагодити девайс таким чином, що управління потоками повітря буде здійснюватися під корпусом пристрою. Поки що китайці дату виходу телефону і його цінник не оголошують, але шанувальники впевнені, що вже найближчим часом повинні з’явитися перші дані про девайсі.