Комплексные компьютерные
решения
г. Винница. ул. Келецкая 61А
тел. +38(0432)550 950
+38(0432)554 408
моб. +38(063)863 78 03
сервис. +38(068)574 82 16

Звукова карта ASUS Xonar U7 MKII підтримує 7.1-канальний звук

На зміну популярній звуковій карті Xonar U7 від ASUS прийшла новинка з підсилювачем для навушників ASUS Xonar U7 MKII. Вона забезпечує відтворення 7.1-канального звуку з високою роздільною здатністю (192 кГц / 24 біт). ASUS Xonar U7 MKII поставляється з фірмовим програмним пакетом ASUS Sonic Studio для гнучкого налаштування звуку. Геймери оцінять інтегровану технологію Sonic Radar Pro, яка візуалізує всі джерела звуку в шутерах від першої особи для забезпечення переваги над віртуальними суперниками.

Звукова карта ASUS Xonar U7 MKII

Нова звукова карта ASUS Xonar U7 MKII зберегла компактний розмір оригінальної моделі Xonar U7 з живленням від USB. Завдяки цифро-аналоговому перетворювачу Cirrus Logic CS4398 (ЦАП) і технології ASUS Hyper Grounding нова звукова карта ASUS Xonar U7 MKII володіє високим співвідношенням сигнал-шум (114 дБ) при відсутності сторонніх шумів. Володіючи компактними розмірами, звукова карта ASUS Xonar U7 MKII займає мінімальне місце на робочому столі і має високу портативність, а тому її можна використовувати і переміщувати разом з ноутбуком.

Звукова карта ASUS Xonar U7 MKII

ASUS Xonar U7 MKII підходить для ігор і потокової передачі мультимедіа: окремий регулятор для навушників і мікрофону дозволяє миттєво налаштовувати звук, не перериваючи гру. Регулятор гучності також виступає в якості перемикача потужності, завдяки чому користувачі можуть перемикатися між навушниками і зовнішньою акустикою одним натисканням кнопки.

У комплект поставки компактної звукової карти ASUS Xonar U7 MKII входить програмний пакет Sonic Studio останнього покоління, який надає можливість гнучких налаштувань, в тому числі еквалайзер, балансування звуку в окремих каналах та інше. Sonic Studio має простий вигляд, а всі необхідні елементи управління звуком розміщені на одному екрані для швидкого і легкого налаштування. Утиліта Sonic Studio повністю сумісна з Windows 10.

Звукова карта ASUS Xonar U7 MKII

Іноді стається так, що якість звуку ПК або ноутбука з інтегрованою звуковою картою чи іншого пристрою не задовільняє Ваших вимог. Тому ви можете купити і встановити у свій ПК нову звукову карту або ж придбати зовнішню звукову карту — звертайтеся до магазину комп’ютерної техніки Енрон у Вінниці або до інтернет-магазину Сконто.