Ремонт ноутбука Вінниця

Професійний ремонт ноутбуків у Вінниці.

ноутбук давно і міцно увійшов в наше життя і став незамінним другом і товаришем. Робота з текстами, документами, ігри, інтернет, соціальні мережі стали невід'ємними атрибутами сучасної людини.

Ремонт ноутбука в Вінниці просто необходим, как и ремонт комп'ютера в Вінниці в разі несправностей компонентів. Залита клавіатура, падіння ноутбука з дивана на підлогу, випадкові дії ваших вихованців, побутовий пил, висока температура навколишнього повітря - призводять до виходу ноутбука з ладу і в результаті потрібен ремонт ноутбука.

Фахівці сервісного центру Енрон з легкістю візьмуться за роботу і виконають ремонт ноутбука за найкоротший відрізок часу. Приходьте до нас в будь-який зручний для Вас час. Ми не ставитимемо багато питань, а проведемо діагностику і зробимо якісний ремонт ноутбуків:

Компонентний ремонт ноутбуків у Вінниці

Досить часто пошкоджується матриця ноутбука і це робить його непридатним до використання без ремонту. майстри нашого сервісного центру можуть призвести заміну матриці, А як це відбувається, можна подивитися тут:

Ремонт ноутбуків необхідний і тому, що задоволення від використання ноутбука триває рівно до тих пір, поки не почнуть відбуватися неполадки або поломки. Якщо це сталося у вас і вам потрібно зробити ремонт ноутбука, Звертайтеся до компетентних в цій справі фахівцям сервісного центру Енрон в Вінниці. Буквально через миті, ви можете забрати вже справний ноутбук і далі насолоджуватися усіма перевагами сучасних технологій. потрібен ремонт ноутбуків в Вінниці - Найоптимальнішим вибором буде лабораторія Енрон.

Найбільш правильним рішенням в разі поломки ноутбука буде звернутися в сервісний центр Енрон - тут швидко і точно зроблять правильну діагностику, А також відремонтують ноутбук будь-якого виробника. Ми виконуємо нашу роботу якісно, ​​що сприяє все більшій кількості клієнтів, які звертаються до нас з різними поломками ноутбуків.

Наш сервісний центр пропонує ремонт ноутбуків різних марок DELL, ASUS, Lenovo, ACER, HP, Toshiba, MSI, Будь-якого рівня складності. Заміна матриці, перепайка чіпа, заміна клавіатури, ремонт материнської плати, заміна інвертора, модернізація ноутбука (Установка більшого вінчестера, збільшення обсягу оперативної пам'яті, установка SSD-накопичувача, установка приводу DVD) і багато іншого. Зателефонуйте нам і отримаєте безкоштовну консультацію.

Однією з найпоширеніших проблем, з якою до нас звертаються, є поломка або пошкодження блоку живлення. Ремонт блоку живлення ноутбука - Досить складне завдання і якщо його не зробити, подальше використання ноутбука буде неможливо. Ремонт блоку живлення ноутбука, Так само як і ремонт ноутбука в Вінниці в цілому - непростий процес і його неможливо зробити в домашніх умовах власноруч.

після виконання ремонту ноутбука ми даємо гарантію на ремонт тривалістю в 6 місяців. ремонт ноутбука може тривати по-різному, в залежності від складності поломки, яка виникла. Майже у всіх випадках термін ремонту складає від 40 хвилин до 5 днів. Якщо вам потрібно терміново відремонтувати ноутбук - звертайтеся до нас і ви отримаєте свій девайс настільки швидко, наскільки це можливо. замовивши терміновий ремонт ноутбука у Вінниці ви можете отримати його в робочому стані вже через 40 хвилин!

Використовуючи сучасне, професійне обладнання (серед якого ІК Термопром 650), ми зробимо роботу якісно і в строк. Ми не виконуємо ремонт ноутбуків на дому, оскільки використовуємо спеціалізоване обладнання та інструменти, які є тільки в нашій лабораторії в Вінниці.

ремонт ноутбуків

Магазин «Енрон»

м Вінниця. вул. 600 річчя 21

тел. + 380 (432) 550-950

факс. +380(432)550-950 доб.4

Режим роботи:

пн-пт 9: 00-19: 00

сб-нд 10: 00-17: 00

без обідньої перерви