Сервісний відділ
Режим роботи:
Пн-Пт 10:00 — 18:00, Сб 10:00—15:00
Нд вихідний. Без обідньої перерви

Відеоспостереження для офісу у Вінниці

Відеоспостереження в офісі традиційно має чотири основні цілі:
Здійснювати спостереження за діями працівників офісу, його клієнтів та вирішувати всі суперечки допоможе система відеоспостереження в офісі. Факт встановлення відеосистеми має бути відомий усім, що допоможе уникнути неприємностей із незаконним спостереженням.

Співпраця з юридичними особами

Магазин "Енрон Плюс" співпрацює з підприємствами, організаціями, ФО-П за безготівковим розрахунком.
Отримайте детальну інформацію щодо роботи з юридичними особами.
Телефонуйте нам: +38 (063) 863-78-03

Відеоспостереження офісу не завадить як зовсім невеликим компаніям, які займають буквально одну кімнату, так і великим корпораціям, які розташовані на кількох поверхах бізнес-центру. У роботі будь-якої фірми виникають моменти, коли записи з камер відеоспостереження офісу можуть серйозно стати в нагоді:

Спостерігайте за співробітниками, не виходячи з дому!

Відеоспостереження через інтернет актуальне у віддалених офісах, а також у тих ситуаціях, коли ви перебуваєте на відпочинку, відрядженні або ін. Воно дозволяє налагодити контроль за всіма приміщеннями та прилеглою територією, що потрапляють до об’єктивів системи охоронного телебачення. Знання про те, що начальник у будь-який момент може підключитися до камери, дуже дисциплінує співробітників.

UNV

Dahua

Ajax

Hikvision

Хоча прийнято вважати, що подібні системи корисні, насамперед, власникам компаній насправді встановити камери відеоспостереження в офісі – значить полегшити роботу як керівництву, так і співробітникам. Для перших наявність відеоспостереження означає можливість контролю за своєчасним виконанням обов’язків підлеглими, а для других – безпечне зберігання особистих речей, нагляд за відвідувачами та швидке вирішення можливих конфліктних ситуацій із ними.
Зрозуміло, для досягнення такого результату система відеоспостереження для офісу має бути добре продумана. Саме з цієї причини пропонуємо досвідчених майстрів магазину ЕНРОН ПЛЮС для встановлення, налаштування та супроводу систем відеоспостереження у місті Вінниця та області.