Сервісний відділ
Режим роботи:
Пн-Пт 10:00 — 18:00, Сб 10:00—15:00
Нд вихідний. Без обідньої перерви

Магазин, продаж комп'ютерної техніки у Вінниці.

Магазин
Сервісний відділ
Режим роботи:
Пн-Пт 10:00 — 18:00, Сб 10:00—15:00
Нд вихідний. Без обідньої перерви
Карта проїзду
Келецька, 61а, Вінниця

Співпраця з юридичними особами

Магазин "Енрон Плюс" співпрацює з підприємствами, організаціями, ФО-П за безготівковим розрахунком.
Отримайте детальну інформацію щодо роботи з юридичними особами.
Телефонуйте нам: +38 (063) 863-78-03

Продаж ноутбуків, комп'ютерів, моніторів, принтерів, аксесуарів – Enron

Компанія «Енрон Плюс» – «Комплексні рішення».
Вашим послугам є весь спектр комп’ютерної техніки, мобільних пристроїв, автотоварів, високоякісний сервісний відділ. Головними принципами діяльності компанії є:
Невеликий екскурс в історію створення та розвитку фірми: У 2005 році була створена компанія «Енрон Плюс» (штат: 4 особи) У 2006 році наша команда робила все можливе та неможливе для завоювання авторитету та максимального задоволення потреб наших клієнтів (штат 6 осіб); 2007 року ми виграли змагання та стали ексклюзивним представництвом компанії «КПІ-сервіс» одного з лідерів, на той момент, українському ІТ ринку. У 2008 році ми стали авторизованим партнером LG (штат: 10 осіб). У 2009 році ми стали авторизованим сервісним центром продукції фірм Logicfox та Logicpower (штат 12 осіб). У 2013 році у нас працює понад 20 висококласних, сертифікованих виробниками IT-продукції фахівців, які із задоволенням допоможуть Вам у консультації, придбанні, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні техніки. У нашому магазині ви можете купити:
Комп’ютерна техніка: системний блок, процесор, материнська плата, оперативна пам’ять, жорсткий диск HDD, SSD, відеокарта, DVD-привід, корпус, блок живлення.
Комп’ютерна периферія: монітор, принтер, сканер, клавіатура, миша, флеш-накопичувачі, стабілізатори напруги, джерела безперебійного живлення, мережеві фільтри, адаптери, кардридери, кабельна продукція.
Ноутбуки, планшети, електронні книги. Ліцензійне програмне забезпечення: Microsoft Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows Server, Microsoft Office, Kaspersky Anti-Virus, ESET та багато іншого.
Витратні матеріали для принтерів: Картриджі, тонери, ракелі, магнітні вали, леза, чорнило, СНПЧ.
Товари для дому та офісу: телефони, факси, папір для факсу, папір А4, фотопапір, копіри. Автотовари: відеореєстратори, радар детектори, ФМ тюнери, навігатори, автомагнітоли, шини та диски.
Повний спектр послуг: ремонт комп’ютерів, ремонт ноутбуків, ремонт принтерів, заправка картриджів, ремонт моніторів, встановлення СНПЧ, протяжка локальних мереж, встановлення та налаштування відеоспостереження, встановлення та налаштування ліцензійного програмного забезпечення.
Ми – авторизований партнер грандів виробництва програмного забезпечення Лабораторія Касперського та Microsoft. У нас є сертифікати, які підтверджують внесок у збільшення продажів таких компаній, як Lenovo, HP, Western Digital, LG, ASUS, UNIV, HIKVISION, Intel, AJAX.

© Магазин Енрон Плюс