Сервісний відділ
Режим роботи:
Пн-Пт 10:00 — 18:00, Сб 10:00—15:00
Нд вихідний. Без обідньої перерви

Відеоспостереження для підприємств у Вінниці

Відеоспостереження на підприємстві вирішує такі завдання:
Системи відеоспостереження також можна використовувати в маркетингових цілях, при врахуванні робочого часу, координуванні дій підлеглих, у відділах, віддалених від адміністрації та інших цілей. У будь-якому разі така система сьогодні є невід’ємною частиною будь-якого серйозного підприємства.

Співпраця з юридичними особами

Магазин "Енрон Плюс" співпрацює з підприємствами, організаціями, ФО-П за безготівковим розрахунком.
Отримайте детальну інформацію щодо роботи з юридичними особами.
Телефонуйте нам: +38 (063) 863-78-03

Установка відеоспостереження на підприємстві супроводжується:
Перед початком виконання робіт важливо визначитися з кількома факторами, які відіграють ключову роль в ефективному відеоспостереженні:

UNV

Dahua

Ajax

Hikvision

Спостереження доцільно здійснювати по периметру та за внутрішньою територією. У першому випадку завдяки системі можна оперативно визначити незаконне проникнення на об’єкт і вчасно відреагувати. Особливу увагу потрібно приділити паркуванню, якщо така є, та пропускним пунктам. Це дасть змогу проконтролювати, скільки сировини завозиться на підприємство та скільки відвантажується.
Особливістю організації відеоспостереження для підприємства є встановлення відеообладнання у цехах і виробничих приміщеннях. Камери можуть здійснювати контроль не лише над роботою співробітників, а й над виробничим процесом, якістю продукції, що виробляється.
Таким чином, доцільно продумати розміщення камер у таких приміщеннях:
«ЕНРОН ПЛЮС» пропонує повний спектр послуг з організації відеоспостереження у м. Вінниця та області:
Саме з цієї причини пропонуємо досвідчених майстрів магазину ЕНРОН ПЛЮС для встановлення, налаштування та супроводу систем відеоспостереження у місті Вінниця та області.