Сервісний відділ
Режим роботи:
Пн-Пт 10:00 — 18:00, Сб 10:00—15:00
Нд вихідний. Без обідньої перерви

Відеоспостереження для будинків у Вінниці

Одним із основних факторів, що впливають на комфорт будинку, квартири чи офісу, є відчуття безпеки. І йдеться як про збереження цінних речей, які у приміщенні, але й можливості бачити і контролювати що відбувається усередині чи зовні.
Для організації стеження за будинком та прибудинковою територією використовується камера відеоспостереження, це може бути одна або кілька точок, підключених до загальної системи. Сигнал або трансляція відео при цьому можуть передаватися як на комп’ютер або смартфон, так і прямо на пульт охоронної компанії, другий варіант ефективніший, він дозволяє своєчасно відреагувати та запобігти несанкціонованому проникненню.
Відеоспостереження будинку, квартири дозволяє вирішити низку проблем, пов’язаних з безпекою. По-перше, за допомогою системи відеоспостереження для дому ви можете вести запис всього, що відбувається навколо і всередині свого житла. Відповідно, якщо у вашу відсутність зловмисники здійснять крадіжку, ви зможете скласти їхній фоторобот і віддати в поліцію. По-друге, домашнє відеоспостереження дає можливість спостерігати за навколишньою територією, не виходячи з дому, та тримати все під контролем. Це дуже зручно, особливо у темний час доби тощо.

Співпраця з юридичними особами

Магазин "Енрон Плюс" співпрацює з підприємствами, організаціями, ФО-П за безготівковим розрахунком.
Отримайте детальну інформацію щодо роботи з юридичними особами.
Телефонуйте нам: +38 (063) 863-78-03

Вся техніка, що виконує завдання спостереження за будинком та прилеглою територією, є комплектом, який формується із життєво важливих пристроїв. До переліку техніки потрапляють
Наш досвід у сфері безпеки довів, що часом невелика бездротова відеокамера здатна запобігти біді з дитиною у квартирі, злом вашого житла, і навіть упіймати злочинця та розкрити злочин. Наша апаратура дозволить вам здійснювати спостереження дистанційно за допомогою ноутбука або мобільного телефону, тому ви в будь-який зручний для вас момент можете переконатися в тому, що нова няня ставитися до вашої дитини з належною турботою та старанням, ви будете спокійні, що праска чи вода благополучно вимкнені , а також, що ніхто не проникнув до вас у будинок у вашу відсутність.

UNV

Dahua

Ajax

Hikvision

Система відеоспостереження виконує запис, тому в будь-який момент для себе ви зможете переглянути період, який вас цікавить, і переконатися в тому, чи все було гаразд у конкретний момент часу. Ефективність приладів залежить від правильності встановлення, тому монтаж краще надати професіоналу. Щоб уникнути неправильного функціонування, встановлювати систему відеоспостереження для дому самостійно не рекомендується.
Встановивши відповідну програму на смартфон, власник зможе підключатися до відеореєстратора з будь-якої точки світу. Головне, щоб пристрій був високошвидкісний інтернет для отримання великого обсягу даних. До речі, що якісніші камери використовуються на об’єкті, то краще має бути інтернет, а об’єм жорсткого диска варто вибирати максимальний. Це гарантує, що записи не зітруться і з ними можна буде ознайомитись пізніше.
Ми пропонуємо досвідчених майстрів магазину ЕНРОН ПЛЮС для встановлення, налаштування та супроводу систем відеоспостереження у приватному будинку у місті Вінниця та області.