Ремонт ноутбуків у Вінниці Детально Ремонт ноутбуків у Вінниці будь-якого рівня складності. Наш сервісний центр пропонує ремонт ноутбуків будь-якого рівня складності. Заміна матриці, перепайка чіпа, заміна клавіатури, ремонт материнської плати, заміна інвертора, модернізація ноутбука. Все це ми можемо зробити швидко, якісно, ​​на сучасному обладнанні.
Ремонт комп'ютера в Вінниці Детально Ремонт комп'ютера в Вінниці. Наш сервісний центр пропонує ремонт комп'ютерів будь-якого рівня складності. Заміна материнської плати, процесора, оперативної пам'яті або блоку живлення. Потрібно відремонтувати компоненти (материнська плата, відеокарта, блок живлення)? - Немає проблем. Зробимо швидко, якісно, ​​недорого.
Ремонт принтера в Вінниці Детально Ремонт принтера в Вінниці. Принтери давно і міцно увійшли в наше життя. Неможливо уявити сучасний офіс, або навіть будинок, без принтера. Звіти, накладні, прайси, доповіді, реферати, неможливі без принтера. З цього, для ефективної роботи принтера, йому потрібно регулярне обслуговування.
Заправка картриджа в Вінниці Детально Заправка картриджів. СНПЧ. Сучасна друкуюча техніка вимагає регулярного обслуговування і профілактики. З метою мінімізації витрат, ми пропонуємо послугу із заправки картріджів до друкарської техніки і установці СНПЧ (система безперервної подачі чорнила). Як Ви знаєте, вартість сучасних картриджів, часом, доходить до астрономічних сум і може становити до 60% вартість принтера. Тому альтернатива у вигляді заправки дуже виправдана. Вона дає вам можливість економії в 6-10 раз !!!.
Ремонт монітора в Вінниці Детально Ремонт моніторів в Вінниці. Монітор займає особливе і одне з головних місць при роботі з комп'ютером. Саме за допомогою монітора ми отримуємо весь обсяг інформації. Але ніщо не вічне і монітор може вийти з ладу. Це не привід його міняти. Наші фахівці зроблять повну діагностику і замінять неробочий елемент. Це доцільно і вигідно. Середній ремонт монітора займає 1 день і коштує в районі 400 гривень.
video_5 Детально Установка відеоспостереження в Вінниці. Комп'ютерна фірма Енрон пропонує установку системи відеоспостереження, оскільки це є однією з найважливіших частин комплексної охорони. Проектуємо, встановлюємо і обслуговуємо на вищому рівні системи відеоконтролю будь-якої складності. Ця система дозволить вам отримати контроль над ситуацією в потрібному приміщенні або на вулиці.
Відновлення інформації.
Відновлення інформації в Вінниці Детально Відновлення інформації. Людина, усвідомлює цінність чого або тільки в разі втрати. Це як не можна описує ситуацію з втратою інформації з жорстких дисків, флешок і інших пристроїв. Часом, вартість інформації в десятки і сотні разів дорожче вартість всього комп'ютера. Якщо у Вас пропала справді цінна інформація, наші фахівці зможуть Вам допомогти. Є кілька правил, яких потрібно дотримуватися.